Eesti, Harjumaa, Saue
+372 59 18 42 14
Transport E-P

Meist

Operatiivne jaotus- &  kiire kullerteenus üle Eesti uksest ukseni

HKT Logistic OÜ ( HKT Transport) on Harjumaal tegutsev ettevõte mis on asutatud 2012 aastal. Transpordiga alustasime 2015 aastal. Ettevõte põhitegevus on jaotus- & kulleerteenuse pakkumine üle Eesti. Igapäevaselt tegutseme Tallinnas, Harjumaal ja Raplamaal, kuid pakume ka Lõuna Eesti ning Saarete ( alates 03.2020a )suunal transporti. Kuna oleme väikeettevõte siis on meie jaoks tähtis teenuse kvaliteet, täpsus ja paindlikus, et leida nii suurele või väiksemale koostööpartnerile sobiv lahendus.

JSOFT

Jaotus-& Püsiveod

Teenus on mõeldud kliendile kes vajab igapäevast kauba saatmis teenust oma klientidele või koostööpartneritele. Selliste vedude puhul on meil alati tähtis teenuse kvaliteet ja kiirus.  ​

Kullerteenus

Kullerteenus on hea lihtne lahendus nii äri- kui tavakliendile, kes soovib ühekordset saadetist saata punktist A punkti B. Teenust saab kasutada nii liinireiside puhul kui ka täpselt teile sobival päeval ja kellaajal. ​

Eriveod/autotreiler

Suuremamõõtmelise kauba veod. Kauba vedamiseks kasutame platvormhaagiseid mille platvormi pikkus on 4-6 meetrit ja täismassiga kuni 3500kg. Lisaks on võimalik meie käest tellida ka autode transporti.

Kolimistransport

Vajad kolimiseks suuremat autot või lausa mitut siis see võimalus on olemas. Kolimistransport ei hõlma meie poolt mööbli alla ega üles viimist. Sellise teenuse tellimiseks küsige hinnapakkumist.

JSOFT